Svátek má: Helena

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Je zajímavé,že státní právo v SSSR umožnilo samostatnost mnoha republik po roce 1989 bez problémů. SSSR rostl na základě centrálního plánování a využívání obrovských zdrojů. Nacionalismus a náboženství nebyl velkou překážkou dokud USA nezaplatily M...
• USA tak pomahalo=RUSKUzeHITKEROVIpomah​​ali ve vyzbrojeni valkyUSA ANG.NSRnemela ani jedenTANKvse pomohli USA ANGL.FRA. aby se mohlo napadnoutCR POLSKO RUSKO ATD!Zname jaka byla valka nas neozitite pametniky tyHAJZLE,AT ZIJE RUSKO TRILIONY LET!
• USA tak pomahalo=RUSKUzeHITKEROVIpomah​ali ve vyzbrojeni valkyUSA ANG.NSRnemela ani jedenTANGvse pomohli USA ANGL.FRA. aby se mohlo napadnoutCR POLSKO RUSKO ATD!Zname jaka byla valka nas neozitite pametniky tyHAJZLE,AT ZIJE RUSKO TRILIONY LET!
• Občané v SSSR uvěřili komunistům protože se chovali daleko lépe než carská policie ,buržousti a šlechta. Státní násilí bylo v Rusku tradiční a vžité. To co SSSR dokázal od r.1920 do 1989 byl obrovský pokrok ve všech oblastech. To nešlo bez důvěry lidí.
• Prostudovat si dějiny SSSR a Ruska je rozumné. To co tam lidé zažívali lze pak lépe pochopit.Obrovská země byla ovládaná terorem a lidé tu žili jako otroci. Do r. 1862 se tu lidé prodávali jako věci (kočí, kuchařky, lokajové atd.)Jako v USA barevní.
• Komunisti nadávají,že byla republika po roce 89 rozkradena,s tím nelze než souhlasit. Blbý Masro může pištět co jen chce, je to prostě tak! Demokjati za 20 let rozkradli všecno, co jen šlo. Kdo to nechce vidět, nevidí, kdo nechce o tom slyšet, neslyší.
• amici pryRUSKU POMOC byPROHRALI=Vycucana bachorka sPRSTU aby seUSA VRAH OSLAVOVAL DABEL!Vrazdi v cizich statech nepomahaji jen sobe!Za cizi zajmy padli nasi kluci vAVFGHANISTANUaUSA se smejeNo jo zavist pane k RUSKU atZDECHNE DABEL USA!
• Prostudovat si dějiny SSSR a Ruska je rozumné. To co tam lidé zažívali lze pak lépe pochopit.Obrovská země byla ovládaná terorem a lidé tu žili jako otroci. Proto asi lidé uvěřili Leninovi a bolševikům, kteří z Ruska udělali za strašlivou cenu velmoc.
• Co je mu do nějakých sankcí, když chce obnovit CCCP.. Ještě nedávno škemral o jejich snížení. Ten zakomplexovanej trpajzlík už sám neví, co chce! I kdyby mě to mělo stát blok - nechť si vysokoprevoschoditělstvo ráčí svou žopu vylízat samo
• Tak to budete doufám souhlasit s tím,že nás v 1945 neosvobodili Rusáci,ale Gruzínec Stalin,Ukrajinci z 1.Ukrajinského frontu od severu a 2.a 4.Ukrajinského frontu z východu,pod velením Ukrajinců Malinovského a Jeremenka.Rusáci jen chlastali zašití doma...
• Komunisti nadávají,že byla republika po roce 89 rozkradena,s tím nelze než souhlasit.Když se podíváme na největší zloděje,vylezou nám exbolševici,tzv kádrové rezervy a udavači StB,potažmo důstojníci StB.Bakala,Tykač,Hušák,Babiš atd...!!!
• Kdo souhlasisUSAa Muslimy jsou vrah jak oni!Muslimy vrazdi deti znasilnuji aUSA jak muslimy a vPIZZA GAYvrazdi deti jak muslim i atentaty a valky!VRAZDYjejich KREDO!A VYDELEKpenez naKRVI LIDI a bohatnou USAa i MUSLIMYvMESITACH DABLOVE!
• tupý blb z ODS jako Topolánek těžko pochopí že jen okrádat stát a myslet si že to bude už napořád - je volovina bez budoucnosti. Zloději patří do basy vždy.Jasně a teď Topolánek vlastní Agrofert a nakradl si na něj jeho 1,5 bilionu Kč HLUPÁKU
• Hitler byl se Stalinem docela kámoš.Když wehrmacht dobyl Paříž zaslal Stalin Hitlerovi blahopřejný telegram.Potom Němci napadli Rusko a bylo po kamarádství.Kdyby amíci neposlali rusku pomoc tak rusové válku prohráli a přestali existovat.
• Systém který si vytvořily koaliční vlády vedené ODS je založený na zlodějinách na účet státu. I tupý blb z ODS jako Topolánek těžko pochopí že jen okrádat stát a myslet si že to bude už napořád - je volovina bez budoucnosti. Zloději patří do basy vždy.
• Jako všude ve světě i v Rusku, přesto čěskoslovensko mělo 3tí nejvyšší životní úroveň v Evropě // Co třetí - byli jsme první! A ne ve světě, ale ve vesmíru! A ty jsi, blbý Masro, potomek tehdejších zdělanců...
• Zkuste se umýt, určitě to pomůže. Jinak, přes mraky vidí, V.I.Lenin, Stalin a V.V.Putin. Nikoli americké, čínské, ruské či indické satelity. Za vsechno muzou komunisti a levicaci v cele s ruskou tajnou sluzbou. Na co rusaci sahnou,tam umiraji nevinni l...
• Že někdo znásilnil Rusko?Rusko znásilňovalo okolní národy-a nejen to,vyvražďovalo své vlastní obyvatele.Stalin?Milionů lidí nuceně nahnaných do války-nevyzbrojené,vyvraždil před válkou celý generální štáb,a co hladomory?Jen nevzdělaná osoba píše nesmysly
• Rusáci se bránili přesile šavlemi, o všechny továrny přišli. Díky Stalinově stupiditě mohli skončit na Sachalinu.Desetitisice tanků, letadel a potravin dodaly USA pomohli Stalinovi. DÍKY NESCHOPNOSTI A STUPIDITĚ STALINA MILIONY RUSŮ ZAHYNULI ZBYTEČNĚ!
• Rusko začíná přibližovat nacistickému Německu třicátých let.Pár ruských filmů jsem shlédl,fakt tragédie,ani se to nedá dokoukat.Jó,oslavovat VŘSR,Lenina s mozkovou syfilitickou paralýzou,masového vraha Stalina,rozvědčíka Putina-největší zrůdy lidstva!
• do řiti, tady je pamětníků 2.SV a historiků, až z toho jde mráz po zádech. A jeden větší prznitel historie, než druhý. - Čím jsme od války časově dál, tím se rodí generace větších a větších "odborníků na válku". Jsou to stehlíci a spol.
• Jediný rozumný krok proti zničení planety Země je rozpuštění NATO.... Správně a vrah Putin obsadí vyhrožováním atomkami a válkou celý svět, jak už to chtěl dříve udělat vrah Stalin!!
• Stalin ruku v ruce s Hitlerem válku rozpoutal.Němci si vylámali zuby už v bitvě o Británii, ale že padlo tolik sovětských vojáků zavinil svým stihomamem Stalin,který si pomordoval nejlepší velitele a pak to museli vést nezkušení komouští břídilové ..